MÖBLER / Bord / Soffbord 11863207
nr 1186 3207
Soffbord
Arik Levi, För Baleri Italy, "Folded". Längd: 131, djup: 70 cm, höjd: 28 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 maj 2018
kl 19:23:21
200 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)